CONSIDERATIONS TO KNOW ABOUT BLOG

Considerations To Know About blog

Considerations To Know About blog

Blog Article

مقامات روسی ماه گذشته کشورهای غربی را تهدید کردند که در صورت دست زدن به این دارایی‌ها، با پاسخی «شدید» و چالش‌های حقوقی «بی‌پایان» مواجه خواهند داشت.

۵ نفر در جریان تبادل آتش شدید بین اسرائیل و حزب‌الله لبنان کشته شدند

بدهی «۶۰ هزار میلیارد تومانی» دولت ایران به شرکت‌های داروسازی

اعتراض جامعه یهودیان مجارستان به دعوت دانشگاه دولتی این کشور از محمود احمدی‌نژاد

این در حالی است که خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع لبنانی خبر داد این حملات ۵ کشته برجا گذاشته است که دو تن از آنها نیروهای حزب‌الله بودند.

بر اساس این گزارش، مقام‌های پلیس لبنان گفتند دست کم سه نفر بر اثر حملات هوایی اسرائیل کشته شدند.

*رامن: همان سوپ رشته‌ای معروف ژاپنی‌ها که باید سعی کنید با دو عدد چوب آن را بخورید و از طعم آن لذت ببرید.

همبرگر استرالیایی: همان همبرگری که همه جای دنیا با گوشت گوساله درست می‌شود اما استرالیایی‌ها آن را با لبو و آناناس لای نان گاز می‌زنند.

آقای محمدیان روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه در جلسه هدایت سیاسی که با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا و جمعی از فرماندهان و کارکنان ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، به ماموران و کارکنان حاضر در این طرح توصیه کرد که «سعه صدر» خود را بالا برده و تلاش کنند که بهتر از قبل «ماموریت» خود را به انجام برسانند.

این تاجر کانادایی اسرائیلی تبار روز سه‌شنبه به ضرب گلوله کشته شد. یک منبع امنیتی مصری به رویترز گفت که احتمالا انگیزه این قتل در شهر اسکندریه «سرقت» است.

در اسرائیل نیز حدود ۲۰ نفر شامل پرسنل نظامی و غیرنظامیان در حملات حزب‌الله لبنان کشته شده‌اند.

کانون فیلمسازان مستقل با بی‌اعتبار دانستن حکم حبس و شلاق و مصادره أموال محمد رسول‌اف اعلام می‌کند که در کنار محمد رسول‌اف و سایر هنرمندانی که مورد سرکوب حکومت قرار گرفته‌اند، ایستاده و از آنها حمایت خواهد کرد.

ادعای خبرنگار عراقی: بارزانی در سفر به تهران، تعهداتی داد

کانون دانشجویی دانشگاه های غزه با برگزاری وب سایت اصلی اجتماعی سراسری، مراتب قدردانی خود را حمایت از جنبش اعتراضی دانشجویان آمریکا و اروپا ابراز داشت. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۸

Report this page